Białoruś i jej noże

Go down

Białoruś i jej noże

Pisanie by Białoruś on Wto Maj 28, 2013 8:19 pm

1. Kraj:
Białoruś

2. Imię i Nazwisko:
Natasha Arlovskaya

3. Cechy Charakteru:
Białoruś jest z pozoru siejącą popłoch osobą, której najchętniej by się unikało. Wiecznie z nieprzyjemnym wyrazem twarzy, milcząca i nieco antyspołeczna. Jest raczej skryta, milcząca i z rodzaju tych, które rzucają tylko nieprzyjemne spojrzenia. Pewnie kupuje je w sklepie dla złowieszczych ludzi, tak samo jak ironiczne wydęcie warg i mina z typu "myślę". To wystarczy do zarysowania jej ogólnego charakteru, teraz wejdźmy głębiej w jej duszę. Chowa przed wszystkimi swoje prawdziwe "ja". Jest słabą osobą, która bez pomocy innych nie zawalczy o swoje (Chociażby to że Białorusini nie wykurzą Łukaszenki, choćby bardzo chcieli). I co najważniejsze, ona wcale nie kocha swojego brata. Raczej również odczuwa przed nim strach, tylko że ona ten strach skutecznie maskuje. Tak samo boi się swojego szefa. Ma skomplikowaną osobowość, której nikomu nie pokaże. Skutecznie nakłada na twarz maskę, przez którą nie przebijesz się choćbyś nie wiem jak bardzo chciał. Na zewnątrz pokazuje swoją odwagę, inne cechy, które nie są jej a są jedynie złudne. Szorstka, chłodna i może nawet nieczuła. Ale mimo wszystko niezastąpiona kompanka. Może najpierw nie będziesz z tego zadowolony, ona pewnie też, ale szybko za sprawą jej bystrego mózgu wymyśli się najlepsze rozwiązanie. Ma noże i lubi z nich korzystać. Raczej nie zdradziłaby swojego towarzysza, chyba że dopatruje się w tym swoich - Jakby nie było - egoistycznych celów. Bo jest mimo wszystko personifikacją przywiązującą do siebie dużą wagę, do swoich obywateli, a jednak robiącą niewiele, żeby to zmienić. Dobrze dogaduje się z Polską, być może darzy go nawet jakimś uczuciem. Jest raczej indywidualistką. Nie jest też elastyczna, do nowych sytuacji dostosowuje się ciężko. Uparta, zwłaszcza jeśli chodzi o obronę własnych praw i przekonań. Zwykle wie czego chce i dąży do tego, płacąc nieraz dużą cenę. Nie zaakceptuje rzeczywistości, jeśli ta jej nie odpowiada... Tak jak teraz. No i nie jest raczej bogata.

4. Wygląd:
Dziewczyna o niebanalnej urodzie. Natasha jest wysoka, drobna, szczupła i wysportowana. Przy tym jednak wydaje się być krucha i jakby z porcelany - Nic bardziej mylnego. Jej twarz jest trójkątna, cera blada. Ma mały, prosty nos i pełne, zbliżone kolorem do skóry wargi. Ma wielkie oczy koloru purpury, które otoczone są przez gęste i długie rzęsy. Za to jej włosy są długie, sięgają pasa, proste i białe, co nadaje jej oryginalnej urody. Zwykle wplata w nie białą kokardę. Ubiera się w błękitny strój pokojówki, jednak gdy wymaga tego sytuacja jest w stanie ubrać coś lepszego. W kieszeniach fartucha nosi noże.

5. Coś o kraju:
> Jest biednym państwem, którego mottem przewodnim jest "Póki jest co jeść jakoś to będzie". Zadziwiająco dobrze sprawdza się też metoda kija i marchewki.
> Na Białorusi wyniki głosowań są fałszowane
> Według statystyk najwięcej Polaków chciało pozostawienia języka białoruskiego jako urzędowy, Polacy dużo walczą o wolną Białoruś, pomagają i otwierają im oczy
> Uczciła ziemniaka stawiając mu pomnik w Mińsku
> Kolacja jest dla niej najważniejszym posiłkiem dnia

6. Cele:
Pomóc członkom własnej rodziny i Polsce, resztą zdaje się nie przejmować.
avatar
Białoruś

Female Liczba postów : 5
Points : 4081
Join date : 20/05/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: Białoruś i jej noże

Pisanie by Steve on Nie Cze 02, 2013 8:19 pm

AKCEPT

Twoją misją jest: przejęcie misji Ukrainy. Nie odwiedza ona już forum bardzo długo, a Rosja nie może czekać tak długo na broń.
avatar
Steve
Admin

Liczba postów : 66
Points : 4271
Join date : 25/03/2013

Zobacz profil autora http://hetaoni.lightbb.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach