"Boing,boing" I wiesz, że to Ukraina.

Go down

"Boing,boing" I wiesz, że to Ukraina.

Pisanie by Ukraina on Wto Mar 26, 2013 4:33 pm

1. Kraj : Ukraina.
2. Imię i Nazwisko : Yekaterina "Katerina" Braginskaya.
3. Cechy Charakteru : Dziewczyna jest bardzo wrażliwa, może nawet zbyt bardzo. Jeśli zapytasz ją drogę do pobliskiego parku ona wybuchnie płaczem albo ucieknie z ,,boing, boing''. To nie tak, że jest nieśmiała, po prostu Katerina nie ma czasu na znajomości, gdyż ciężko pracuje na polu by spłacić dług u brata za gaz. Wbrew pozorom umie zachować zimną krew. Jako starsza siostra ma obowiązek opiekować się młodszym rodzeństwem i im matkuje, jest opiekuńczą osobą. Szczególnie związana jest z Rosją. Tak bardzo chciałaby się z nim spotykać, ale szefostwo jej nie pozwala ze względu na długi. Preferuje zdrową żywność. Lubi zwierzątka. Ponieważ w przeszłości zdarzało jej się dużo przykrych rzeczy, jest trochę nieufna. Stara się być optymistyczną osobą. Ukraina nie może zdecydować się, czy wyciągnąć rękę po pomoc do Europy, czy jednak do Rosji.
4. Wygląd : Ukraina to blond włosa dziewczyna, włosy są krótkie i ma na nich spinki przytrzymujące grzywkę, do tego niebieska opaska. Yekaterina jest posiadaczką dużych, niebieskich oczu, które często zachodzą łzami. No cóż, ma się czym pochwalić, duże piersi Ukrainki to już chyba jej znak rozpoznawczy. Sylwetka wyrobiona na polu, nie jest gruba, ale taka masywna postawa jest już zapisana w słowiańskich genach. Nos i usta są małe, równe i nie przykuwają uwagi, więc nie ma się co czepiać. Ubrana chodzi w zwykłe dżinsowe ogrodniczki i białą koszulkę. Choć teraz jej włosy są krótkie, jako dziecko nosiła je długie, zaplecione w warkocz tworzący kok z tyłu głowy. Nieodłącznym elementem jej stroju są widły.
5. Coś o kraju : Na początku wszystko było sobie fajnie... W V. lub VI. przyszli tacy sobie od ludzie i stworzyli Ruś Kijowską(Dzisiejszą Ukrainę), której oczywiście stolicą był Kijów. Później powstał Rosja,a najpóźniej Białoruś...Ale dalej to miało być o Ukrainie,a nie jej rodzeństwie. Cóż. Jej historia jest dość długa i skomplikowana,więc opowiadanie jej całej szczegół po szczególe było by męczące. Było to ogólnie tak, że Ruś była dość potężna,ale straciła tę potężność, została podzielona między Litwę a Polskę,ale nadal istniała jako personifikacja. Należała do Unii lubelskiej, było dużo krwawych, chłopskich powstań,a mimo tego Ukraina dalej miała ten sam wrażliwy charakter. Później nastał spokój,chwilowy,ale spokój,więc już Ukraina mogła rozwinąć się kulturowo, rozwinąć rolnictwo itp. Później nastały wojny światowe, a jako przykładna siostra pomagała swojemu bratu, a przez to, że tyle osób zginęło z Ukrainy i pomagała przy tej rzezi, zaczęła być trochę bardziej nieufna, a także żałować swego zachowania. Gdy skończyły się wojny,nastał spokój, który trwa do dziś, na szczęście dla Ukrainy.
6. Cele :
- Spłacić długi u brata.
- Opiekować się młodszym rodzeństwem.
- Żyć w spokoju z rodziną <3
[USERKA PRZEPRASZA ZA NIE UMIENIE PISANIA KP C:]
avatar
Ukraina

Liczba postów : 13
Points : 4201
Join date : 26/03/2013

Zobacz profil autora

Powrót do góry Go down

Re: "Boing,boing" I wiesz, że to Ukraina.

Pisanie by Steve on Wto Mar 26, 2013 5:03 pm

ACCEPT

Twoim pierwszym zadaniem będzie spróbować dostarczyć broń dla Rosji - jego uległa zniszczeniu. Udaj się do domu, nie musisz tam wchodzić, ale musisz znaleźć sposób na skontaktowanie się z Rosją (i przekazanie broni).
avatar
Steve
Admin

Liczba postów : 66
Points : 4271
Join date : 25/03/2013

Zobacz profil autora http://hetaoni.lightbb.com

Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach